Siyonist işbirlikçiliğine karşı mücadeleye var mısınız?

Türkiye Cumhuriyeti Devleti ile Siyonist İşgal Rejimi İsrail arasında stratejik bir ittifak var. İsrail’in Gazze’deki vahşetini bu utanç verici ittifakı sorgulamadan eleştirenler boş konuşuyorlar. “Kınıyoruz”, “lanetliyoruz”… İyi ama, kınanan ve lanetlenen Siyonist vahşette Türkiye Cuımhuriyeti Devleti’nin de bir sorumluluk payı yok mu? Yeterince vurgulanmamasından -hatta neredeyse hiç vurgulanmamasından- fena halde mustarip olduğum için “Türkiye-İsrail Askeri İşbirliği”ne tekrar tekrar temas etmekten kendimi alamıyorum; “hep aynı şeyleri yazıyorsun” diye eleştirilmeyi göze alarak bir kere daha soruyorum: Türk Hava Kuvvetleri ile İsrail Havva Kuvvetleri 1992’den beri stratejik bir işbirliği içinde değil mi?

Türk Deniz Kuvvetleri ile İsrail Deniz Kuvvetleri de böyle bir işbirliği sergilemiyor mu?

Gazze’yi bombalayan İsrailli savaş pilotları Türkiye semalarında eğitilmiyor mu?

Gazze açıklarında ‘Filistinlilere aş ve ilaç gitmesin’ diye bekleyen ve zaman zaman Gazze’yi topa tutan İsrail savaş gemileri Akdeniz’de Türk savaş gemileriyle ortak askeri tatbikatlara çıkmıyor mu?

İsrail, savaş kabiliyetini (daha doğrusu soykırım kabiliyetini) geliştirirken, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin sunduğu imkânlardan istifade etmiyor mu?

Suriye’yi bombalayan İsrail savaş uçakları Türkiye’nin hava sahasını kullanmamışlar mıydı?

SiyoNazi rejimiyle askeri işbirliğini / savunma ittifakını / stratejik ortaklığı içinize sindirebiliyorsanız, bunu kınamaya ve lanetlemeye yanaşmıyorsanız, ilgili anlaşmaların iptalini talep etmiyorsanız, Gazze’de yaşanan faciaya da kayıtsız kalabilirsiniz!

“İsrail’i kınıyoruz, lanetliyoruz” diyen bütün siyasetçi, aydın, gazeteci, yazar ve sivil toplum önderlerini “İsrail’le askeri işbirliğine son!” diye haykırmaya çağırıyorum.

Meclis’te, medyada, miting alanlarında, her yerde bu haykırış yükselmeli.

Başbakanlık ve Genelkurmay Başkanlığı mesaj yağmuruna tutularak Siyonist katillerle askeri işbirliği anlaşmalarını iptal etmeye çağrılmalı.

İslamcı, muhafazakâr demokrat, ülkücü yahut komünist; İsrail’e lanet okuyan herkese sesleniyorum:

Bu utançtan kurtulmak için Türkiye’yi (aslında İsrail’i) sallayacak bir kampanya başlatmalıyız.

Hedefe kilitlenerek ve sonuç alıncaya kadar mücadeleyi sürdürmeye ahdederek “Türkiye-İsrail Askeri İşbirliği”ne karşı harekete geçelim!

Kaynak: Yeni Şafak

Bir cevap yazın