Toparlanın, Gazze’ye gidiyoruz!

Korsan örgüt israil’in Gazze’de masum kardeşimizin ölmesine, binlercesinin de yaralanmasına neden olan saldırılara Türkiye’nin dört bir yanından isyan eden duyarlı insanları Filistinli kardeşlerine destek olmak amacıyla büyük bir konvoyla Gazze’ye doğru yola çıkmaya hazırlanıyor. Konvoya, Türkiye’nin çeşitli ülkelerden de katılım olması bekleniyor. Edinilen bilgiye göre, yakında yola çıkacak olan konvoy Şam’da, diğer ülkelerden gelecek konvoylarla buluşarak Gazze’ye hareket edecek.

Time Türk’ün bildirdiği habere göre çeşitli sivil toplum örgütlerinin öncülüğünde düzenlenecek olan dev organizasyonla ilgili ayrıntılar önümüzdeki günlerde kamuoyuna duyurulacak.

Platform Haber olarak Gazze’yi gündemlerinden düşürmeyen ve birşey yapmak için elinden gelen gayreti gösteren tüm duyarlı kardeşlerimize teşekkür ediyoruz. Siyonist elçilikleri baskı altında tutan Filistin Dostlarına, eylem ve mitinglerle kitlesel tepkiyi meydanlara taşıyan farklı platformlara, Mısır elçiliğinin de bu zulme ortak olduğunu unutturmayan kardeşlerimize, imkanlarını seferber eden Filistin gönüllülerine, velhasıl yüreği Gazze için çarpan tüm kardeşlerimize teşekkür ediyoruz.

Herkesin yapabileceği birşey mutlaka var! Vakit, öfkeyi ve direnişi kuşanmanın; kapitalizme, siyonizme, baskıcı, işbirlikçi ve yasakçı tüm rejimlere karşı hak, adalet ve özgürlük mücadelesini yükseltmenin vaktidir!

Bir cevap yazın