Otopsi raporları vahşeti bir kez daha ispatlıyor!

Mavi Marmara’da siyonist askerler tarafından şehit edilen gönüllülerin otopsi sonuçlarını açıklamak için Mazlumder İstanbul Şubesi’nde basın toplantısı düzenlendi. Toplantıya Yönetim Kurulu Başkanı Cihat Gökdemir, Avukat Yasin Dıvrak, Avukat Selçuk Kar, Genel Başkan Yardımcısı Gülden Sönmez katıldı.

Adli Tıp Kurumu’ndan alınan otopsi sonuçları, derneğin avukatı Yasin Dıvrak tarafından açıklandı. Dıvrak’ın iddiasına göre açıklanan rapor, İsrail’in kanlı baskını sonrası kamuoyuna haklılığını ispatlamak için ortaya attığı iddiaları çürütüyor.

Ölümlerin tamamının ateşli silah yaralanmaları sonucunda meydana geldiğini belirten Dıvrak şu bilgileri verdi:

“Buradaki ölümlerde birçoğunda kafatası kemiği kırığı, iç organlarının parçalanması şeklinde iç kanama veya beyin kanaması sonucu meydana geldiği Adli Tıp raporları ile tespit edilmiştir. Adli Tıp Kurumu Fizik İhtisas Dairesi yaptığı incelemede bütün cesetlerin yıkandığı dolayısıyla cesetler üzerinde herhangi bir kimyasal maddenin elde edilemediği ayrıca barut izi gibi maddenin elde edilemediğini tespit edilmiştir. İsrail tarafından şehitlerin cenazesinin neden yıkandığı bir soru işaretidir. Raporlarda cesetlerin yıkanmış olması tüm elbiselerin kirli ve kanlı olması nedeniyle atış mesafesine dönük bir tespit yapılamamıştır. Tüm şehitlerin vücudunda az miktarda alkol tespit edilmiştir. Bunların şehitler öldükten sonra vücutlarına verilebileceği yönünde bilgiler ve bulgular mevcuttur. Kullanılan silahların çok kuvvetli olması sebebiyle mermilerin birçoğu vücudu delerek çıkmıştır. Vücudun kafatasından çıkıp omur iliğe girip omur ilikten çıkıp iç organları parçalayarak vücudu terk eden mermiler mevcuttur. Buradaki ateşlerin tamamı otomatik ve yarı otomatik silahlarla yapılmıştır.”

İBRAHİM BİLGEN’İN BEYNİNDE İLGİNÇ MERMİ, FURKAN’IN YÜZÜNE ATEŞ

Yardım gönüllülerinden İbrahim Bilgen’in beyninden çok ilginç bir mermi tespit edildiğini dile getiren Dıvrak, “Bir torbaya konulmuş saçma tanelerinden oluşan bir mermi çeşidi tespit edilmiştir. Bu mermi otopsiyi yapan doktorların hayretle karşıladığı mermiydi. Bugüne kadar hiç karşılaşmadıkları bir mermiydi. İbrahim Bilgen’in beyninde tespit edildi. Raporlarda daha önce de basına yansıyan Furkan ile ilgili yüzüne yakın mesafeden ateş edildiği tespit edildi. Mermilerin giriş çıkış noktalarına baktığınızda yakın mesafeden ateş edildiği gözlenmektedir.

İsrail’in bugüne kadar bir savunması vardı ‘İnsanlar önce bana saldırdı biz de ateş ettik’ diye savunması vardı. Adli Tıp raporları bunu çürütmüştür. Ateşlerin birçoğu tepeden aşağı doğru kafatasından girip vücudun iç organlarına doğru yapılmıştır. Helikopterlerden aşağı doğru ateş edildiği tespit edilmiştir” ifadelerini kullandı.

One thought on “Otopsi raporları vahşeti bir kez daha ispatlıyor!

  • bir anne olarak yorum yapmak istiyirum sadece insanlık adına sığmayan yapılanlanrın üzerine küçücük çocuklara vahşice yapılan i,şkenceleri görmezden daha ne kadar gelinecek daha kaç annenin yüreği yanacak bir kez daha annesine sabır ve rahmet dilemekten başka elimden bir şey gelmiyor

Bir cevap yazın