SİYONİSTLERİN SAKARYA KORKUSU

Siyonistlerin Türkçe yayın yapan Kehaber adlı haber takip sitesi,  Sakarya Adalet Girişimi’nin düzenlediği 277. hafta başörtüsü platformu eyleminde Diriliş Saati Dergisi’nden Serdar Duman tarafından okunan bildiriyi, “Terör örgütleri destek” gibi sundu. Asıl “terör eylemlerini” işgalci siyonist ordusu tarafından yapıldığını görmezden gelerek, kara propaganda sitesi; Sakarya’dan yükselen “Özgür Kudüs, İsrail’siz dünya” odaklı yaklaşımını şöyle sundu:

“Yeni yılın ilk günü, SAGBP “Sakarya Adalet Girişimi Platformu” yayın organı “Diriliş Saati” dergisi sorumlularından Serdar Duman, yaptıkları eylemde okuduğu bildiride: “Hamas’ı, İslami Cihad’ı ve Hizbullah’ı selamlıyoruz”, diyerek terör örgütlerine tüm desteklerini ve “şehit olmaya hazır olduklarını” şu şekilde ilân etti.”

Yılın ilk gününde dahi Siyonizme, Amerikanizme ve kapitalizme meydan okumaktan vazgeçmeyen ve haftalardır sürdürdüğü direnişi bırakmayan Sakarya Adalet Girişimi, bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da mücadelesini Filistin’in özgürlük mücadelesinden ayrı düşünmeyecektir.

Her türlü zulme meydan okuyan Sakarya Adalet Girişimi, Filistinli kardeşlerini siyonist işgalcilere karşı yalnız bırakmamak için elinden gelen gayreti gösterecektir. Yeni yıla “terör eylemlerine destek vererek giren”ler, Gazze’de masum insanları bombalayan siyonistlerdir. Bu böyle bilinsin.

Sakarya Adalet Girişimi, siyonist medya tarafından hedef gösterilen 275. açıklamasında şöyle demişti:

HÜKÜMET İSRAİL’LE İLİŞKİYİ KES!

“İsrail, amerika ve avrupa ülkelerinin yani batı medeniyetin nedenli ikiyüzlü ve kan içici olduğu zaten bilinen bir gerçekti. Ancak İslam coğrafyasındaki Mısır firavunu Mübarek ve Suudi Arabistan kralı Abdullah gibi işbirlikçiklerin ne denli tehlikeli ve zalim oldukları, bu süreçte daha iyi anlaşıldı. Bu vesileyle Türk hükümetinin israil ile ilişkilerini kesmek için neyi beklediğini merak ediyoruz. İsrail’in her türlü cüretkâr ve tecavüzkâr çıkışlarına karşılık İsrail ile ilişkilerini devam ettiren bir hükümetin bu konudaki samimiyetinin sorgulanması kaçınılmazdır. Ak Parti hükümetinin derhal İsrail ile ilişkilerini kesmeye çağırıyoruz.”

HAMAS’A, İSLAMİ CİHAD’A LÜBNAN HİZBULLAH’INA SELAM!

Lübnan’da, Gazze’de, Mavi Marmara’da yaşanılan süreç siyonist rejimin kâğıttan bir kaplan olduğunu ortaya koymuştur. Müslüman halkımız israil ve amerika ile yakın olduğuna inandığımız nihai hesaplaşmaya hazırdır.

Bu vesile ile Filistin davasının öncüleri olan Hamas’ı, İslami Cihad’ı ve Hizbullah’ı selamlıyoruz.

Kudüs’ü ve Mescidi Aksa’yı ümmetin kalbi olarak görerek şer güçlerle izzetli bir mücadeleyi yürüten İran İslam İnkılâbı’nı selamlıyoruz.

Şeyh Ahmed Yasin’i, Fethi Şikaki’yi, Abbas Musavi’yi ve adlarını tek tek zikredemediğimiz tüm şehitlerimizi rahmetle anıyoruz.

Yine ifade ediyoruz ki Gazze ambargosunun kırılmasını sağlayacak her türlü teşebbüse malımız ve canımızla destek vermeye hazırız.

Nihai zaferin ancak ve ancak israil urunun Ortadoğu’dan kesilip atılması ile gerçekleşeceğine inanıyoruz.

İsrail ve amerikan ürünlerini boykot uygulamasına genişleterek devam etmeliyiz. Bu ürünleri satın almakla zulme vereceğimiz desteğin hesabını ahirette veremeyiz. Boykot konusunda tüm halkımızı duyarlı olmaya çağırıyoruz. Siyonist kurşunların parasının bizden çıkmasına müsaade etmemeliyiz. Kararlı ve dik duruşumuz zalimleri dize getirecektir.”

Platform Haber

Bir cevap yazın