219. hafta: Arrigoni’yi öldüren siyonist kuklalarını kınıyoruz

Adalet ve özgürlüklerin temsilcisi İslam dininin önderi dünya ve kainatın efendisi peygamberimiz önderimiz Muhammed Resulullah’ın kutlu doğumu münasebetiyle dünya Müslümanların kutlu doğumunu tebrik ediyoruz.

Ülkemizde İslami tesettüre riayet edenler cezalandırılmaya devam ediyor. Duyuyormusunuz?

İstanbul Yeşilköy’de bulunan havacılık müzesini ziyarete giden Berna DUYAR ile Sümeyye KIRKAN başörtülü oldukları gerekçesiyle güvenlik görevlileri tarafından içeriye alınmadılar. Bu ayrımcılık hangi hakla yapılmaktadır. Hava Harb okulu komutanlığı bu ayıbı telafi etmeli ve başörtülü bayanlardan özür dilemelidir.

Yine İstanbul’da EKG çektirmek için hastaneye giden çarşaflı bayana hastane görevlilerinin çirkin hakaretini nefretle kınıyoruz.

Ege üniversitesi fen fakültesindeki yasağa dur diyen dekanı tebrik ediyoruz. Bu yapmış olduğu davranış insani ve vicdani olarak kabul görmüştür.

Suriye’de yaşanan olaylar yönetim tarafından katliama dönüştürüldü. Suriye devlet başkanı Beşer ESAD’a sesleniyoruz. İnsanlarınızı öldürmekten hemen vazgeçin, özgürlüklerin önündeki engelleri tamamen kaldırın. Firavunların kategorisinden uzaklaşın.

Filistin Gazze’de kaçırılan İtalyan asıllı Filistin özgürlükçüsü Arrigoni önceki gün kaçırılıp Gazze’de katledildi. Arrigoni’yi hunharca öldüren Siyonist yanlısı bu kişileri kınıyoruz. Arrigoni ve özgürlükçü tüm insanları saygı ile anmaya devam edeceğiz. Özgür bir dünya için çalışan tüm kardeşlerimizi tebrik ediyoruz.

Ülkemizde yaklaşmakta olan seçimlere siyasi partilerin 1. sıralardan başörtülü adayları koymamalarını esefle karşılıyoruz. Bazı partilerin ise başörtülü adaylar için gösterdikleri hassasiyetleri olumlu buluyoruz.

Özgürlükler için var gücüyle çalışan tüm aktivistlere yılmamalarını ve hedeflerinden sapmamalarını temenni ediyoruz. Gelecek hafta cumartesi saat 12:30’da buluşmak üzere Allah’a emanet olunuz.

Akyazı Adalet ve Özgürlük Platformu Adına

Mazlumder Akyazı şubesi

Burhan ÇİMŞİT

Bir cevap yazın