333. hafta: İsrail’e kalkan olmayı reddediyoruz!

Değerli halkımız ve basın mensupları 333.hafta basın açıklamasına hoş geldiniz. Kendisini dünyanın jandarması zanneden büyük şeytan ve terör devleti, yine kendisi gibi bir terör devleti olan Siyonist Yahudi İsrail devletinin koruyucusu Amerika, terörist İsrail çete devlet’inin korunması için, Türkiye topraklarında kurmayı planladığı füze kalkanı projesini kurduğu baskı sistemi ile sessiz sedasız Türkiye’ye kabul ettirmiştir. Amerika’nın öncülük ettiği ve projesini avrupa birliği ve İsrail ile beraber hazırladıkları, İnsanlığa ve İslam’a saldırı paktı olan NATO’nun gündemine getirdiği füze kalkanı projesini, Türkiye topraklarında sessiz sedasız uygulamaya geçirmektedir.17 Kasım 2010 Lizbon zirvesinde gündeme getirilen ve Türkiye topraklarına füze kalkanı projesinin kurulması, Amerika ve Türkiye dışişleri bakanlarının bir araya gelmesi ile nihai anlaşma sağlanmıştır.

Füze Kalkanı projesinin gerçek amacı, dünyanın herhangi bir bölgesinden Yıldız Savaşları Projesi’nden ABD’ye, İngiltere’ye, İsrail’e veya bu üç ülkenin çıkarlarına yönelik füze saldırılarının hedefine ulaşmadan tespiti ve havada imha edilmesidir.Yıldız Savaşları Projesi’nde füzelerin uzaydaki kontrol merkezlerinden izlenmesi ve yok edilmesi öngörülüyordu, Füze Kalkanı Projesi’nde izlemenin ve imha işleminin karada konuşlanacak merkezden yapılması söz konusudur.

İşte bu nedenle Amerikan yönetimleri uzun süredir, Avrupa’da bu sistemin kurulacağı merkez için yer aramaktadır. 2008 yılında Füze Kalkanı ve Radar Üssü kurulması için ABD ile Polonya ve Çekoslovakya arasında imzalar atıldı. Fakat Rusya Füze Kalkanı ile radar üstlerinin bu ülkelere yerleştirilmesine karşı çıkmasından dolayı Amerika geri adım atmak zorunda kaldı. 2009 yılında yüzünde siyah bir maske olan beyaz adam Obama, Rusya ziyaretinde Füze Kalkanı ile radar üssünün Polonya ve Çekoslovakya’da kurulmasından vazgeçtiklerini açıkladı. Bu arada emperyalist sömürü çarkının başı olan ABD yönetimi taktik değiştirerek Füze Kalkanı “Rusya’ya karşı değil… Atom bombası yapacak olan İran’a karşı” diyerek Rusya’yı da yanına aldı.

Füze Kalkanı projesinin Türkiye’ye nasıl bir faydası veya zararı olacağı uzun uzadıya tartışılması gerekiyordu, Türkiye’ye ne getirir, ne götürür? Herhangi bir fayda sağlamayacağı kesindir, fakat Türkiye’mize büyük zararlar vereceği ve İslam âleminin içinde Türkiye’mizi yalnızlaştıracağı ve komşularımızla sorunlar yaşayacağımız kesin gibi gözükmektedir, Terör devleti İsrail’in çıkarları için Anadolu topraklarının kullanılmasını şiddetle kınıyoruz.Türkiye İslam’a ve Müslümanlara saldırı paktı olan NATO’dan derhal çıkmalıdır ve İSLAM SAVUNMA PAKTINI derhal acilen kurmalıdır, işgalci ve terörist bir teşkilat olan NATO’nun karşısına Müslümanlar olarak yeni ve güçlü bir İslam milletler topluluğu olarak tarih sahnesindeki yerimizi almalıyız, zalim, işgalci, hırsız, tecavüzcü, soyguncu, sömürgeci, kapitalist batı karşısında ümmeti Muhammed çizgisini muhafaza ederek, batı karşısında İbrahim’i dik duruş sergileyecek, Müslümanları bir bütün içinde tutacak yeni bir teşkilata ve teşkilatlara ihtiyaç vardır ve Türkiye devleti bunu başaracak güçte ve deneyimdedir.

Türkiye füze kalkanı projesinde yer almaktan acilen çekilmelidir, Türkiye komşularını tehlikeye atacak her adımdan uzak durmalıdır, İsrail terör devletinin korunması ve çıkarları için, Türkiye topraklarını batıya peşkeş çekmemelidir, tam tersine İsrail gibi bir devletin tarih sahnesinden silinmesi için yapılacak olan bütün çalışmalara destek vermeli ve bu çalışmaların içinde yer almalıdır, biz Müslümanlar olarak İSRAİL’siz bir dünyada yaşamak istiyoruz, İSRAİL’siz bir dünyada yaşamak için elimizden ne geliyorsak yapacağız, asla vazgeçmeyeceğiz, yılanların başı İSRAİL yıkılana kadar meydanlarda olmaya devam edeceğiz.

KOCAELİ KARTEPE İNSAN HAKLARI DAYANIŞMA DERNEĞİ BAŞKANI

ALİ AKBAŞ

Bir cevap yazın