İslami Cihad Hareketi: Karşılıksız kalmayacak!

Siyonist rejim güçlerinin Gazze’ye yönelik gerçekleştirdiği son saldırı ve İzzeddin el Kassam Tugayları Komutanı Ahmed Cabiri’nin şehadeti üzerine Filistin İslami Cihad Hareketi tarafından yapılan ilk açıklamada, “Siyonist düşman bu saldırısıyla halkımıza karşı açıkça savaş ilanetti. Biz de aynı düzeyde bunun karşılığını vereceğiz” denildi.

Açıklamanın tam metni

“Müslümanlardan öyle erler vardır ki Onlardan bir kısmı Allaha verdikleri sözde durdular, bir kısmı sırada beklemekte onlar verdikleri sözden dönmediler”

Bu gün Filistin büyük bir komutanını ve yiğit bir mücahidi uğurluyor. Hayatını direniş yolunda gizlice feda ederek bu uğurda ciğer parelerini feda etti. Yol arkadaşları özgürlük ve istiklal yolunda şahittir.

Mümin bir kalp ve Allah’ın yardımı ve zaferine inanmış bir şekilde, Filistin İslami Cihat hareketi Büyük Mücahidi ve aziz bir dostu uğurluyor.

Hamas İslami Direniş Hareketi siyasi bürosu ve İzzettin El Kassam tugayları komutan yardımcısıydı.

Gazze’nin ortasında 14 Kasım çarşamba günü Siyonist bir saldırı sonucu Rabbine kavuştu.

Biz Filistin İslami Cihad hareketi olarak şehidimizi uğurladığımız şu sıralarda şunu söylüyoruz. 

Birincisi: Komutan Caberi’ nin şehadeti halkımıza karşı ilan edilmiş bir savaştır, Bu suikastın sonucu olarak siyonist rejime karşı misliyle karşılık vereceğiz.

İkincisi: Bütün direniş guruplarını ve halkımızı, siyonist rejimin cani saldırılarına karşı alarm halinde olmaya çağırıyoruz.

‘’Allah Zulme uğradıkları için Savaşanları zafere ulaştırmaya muktedirdir.’’

Filistin İslami Cihad Hareketi

Velfecr.com

 

Bir cevap yazın