Akyazı’da direnişin 325. haftası

2013_0429-akyazi

Yaşadığımız bu topraklar üzerinde on yıllardır iç ve dış mihrakların taşeronluğunu yapan terörün ve teröristlerin kanlı eylemlerinin bitmesi en büyük temennimizdir. Bundan sonra hiçbir annenin yüreği yanmasın hiçbir çocuk yetim kalmasın, özellikle halkları Müslüman olan ülkeleri demokrasi ve barış diyerek işgal eden ABD ve müttefikleri masum insanları katletmeye, zenginliklerini sömürmeye devam ediyor.

Ne yazık ki emperyalist güçlerin şımarık çocukları Siyonistlerin caniliklerini işbirlikçileri sayesinde gerçekleştiriyor. Bu vebal başta Türkiye İran ve şimdi Mısır devletini de kapsıyor. Suriye’de akan Müslüman kanına seyirci kalanlara, diktatörlerine sahip çıkanlara sesleniyoruz! Ümmet şuuru ve bilinciyle ne zaman bir araya gelecek ve Siyonistlerin büyük Orta Doğu projesini bozacaksınız.

Evet sesleniyoruz! Doğu Türkistan’da, Çinli yamyamlar Müslüman kanı içmeye devam ediyor. Afganistan’da, Irak’ta, Filistin’de, Patani’de ve daha birçok coğrafyada öldürülen masum insanlar size acı vermiyor mu? Sırça köşkleriniz bir gün cehenneme dönüşmeden kendinize gelin.

Geçen hafta Türkiye’ye gelen Jonh Kerry, Erdoğan’a Gazze’ye ziyaretini ertelemesini talep etmişti. Bu açıklamayı dahi kabul etmiyoruz. Şeytanların planlarına artık dur deme vakti geldi ve geçiyor da.

Diğer taraftan başörtüsü kanayan yara olmaya devam ediyor. İstanbul Fatih ilçesinde mahmudiye ilköğretim okulunda müzik öğretmeni F.Ç. iki öğretmen tarafından sözlü tacizde bulunarak ‘önce başını aç’ diyerek 28 Şubat yobazlığını tekrar yaşatmışlardır. Olaya şahit olan bir veli kamerasıyla bu olayı kaydederek okul idaresine şikayette bulunmuştur. Bu iki öğretmene soruyoruz? Siz kimin torunlarısınız? Sizler bu topraklar işgal altındayken savaş meydanlarına, cepheye mermi taşıyan başları örtülü annelerin torunları olamazsınız. İstiklal şairimizin dediği gibi ‘Bacımın örtüsü batmakta rezilin gözüne acırım tükürüğe billahi tükürsem yüzüne’ sözünü başörtüsü düşmanlığı yapan sözde insanlara buradan tekrar hatırlatıyoruz.

Tüm insanlığı kurtuluşa ermesi ve özgürlüğe kavuşması temennisiyle gelecek hafta cumartesi saat 12:30’da buluşmak üzere Allah’a emanet olunuz.

Akyazı Adalet Ve Özgürlükler Platformu Adına

Mazlumder Akyazı Şube Başkanı

Mahmut ALEMDAR

Bir cevap yazın